Silver partner
2
Года опыта
3
Верифицированные рекомендации
1
Год на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
46
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
1544
Последний визит на сайт
сегодня
Моя діяльність - елітна нерухомість у Києві та області. Спеціалізуюсь на продажу й оренді квартир і будинків преміумкласу.

Пропоную лише найкращі обʼєкти на ринку, що відповідають найвищим стандартам комфорту

Якщо ви мрієте про життя в ексклюзивних місцях, де поєднуються стиль, комфорт і престиж — допоможу втілити цю мрію!

Продажа коммерческой недвижимости (7)

  • PRIMES
    245 000 $
    1 623 $/м²

    Обсерваторная ул., 9

    торговое помещение
    151 м²
    1917 год постройки
    2 нед. назад
    #26453 Пропонується до продажу функціональне комерційне приміщення біля серця історичного Києва, на вулиці Обсерваторній, 9. Площа – 150 м², 1-й поверх будівлі. Фасадні вікна, приміщення з природним освітленням. Є можливість облаштування окремого фасадного входу (наразі - доступ через під'їзд та внутрішній двір). Виконано дизайнерський ремонт з використанням натуральних матеріалів - кирпичне мурування, дерев'яні елементи, якісне освітлення. Стильне оздоблення, яке підкреслює характер будівлі і підходить для преміальних брендів. 2 санвузли, роздільна функціональна зона - showroom виробничо-складське чи майстерне приміщення. Встановлено систему кондиціювання, освітлення, охайну підлогу з кера...
    Риелтор
  • PRIMES
    144 500 $
    1 642 $/м²

    Днепровская набережная ул., 18

    помещение свободного назначения
    88 м²
    2 мес. назад
    #21297 Продаж нежитлового приміщення. Київ. Лівий берег. Під бізнес. ЖК Seven Загальна площа: 88 м2 2 балкона 11 м2. Зроблено ремонт. Кухня, санвузол, 4 кабінети. Поруч уся інфраструктура.
    Риелтор
  • PRIMES
    1 000 000 $
    2 381 $/м²

    Алимпия Галика ул., 75-Д

    помещение свободного назначения
    420 м²
    2017 год постройки
    2 мес. назад
    Оренда / продаж окремо розташованої будівлі в ЖК Рівʼєра (метро Славутич). Загальна площа - 420 м2. Нова будівля на березі озера. Більшість фасаду - це вітрини з підлоги до стелі з неймовірним видом на водойму! Відкрите планування та високі стелі додають простору на світла. За будівлею закріплено 3-4 паркомісця. На етапі будівництва запроєктовані технічні зони, місця для кухні, складів та вент каналів. На даху є додаткова кімната для розміщення блоків кондиціонування та системи вентиляції. Вхідна потужність електроенергії - 100 кВт.
    Риелтор
  • PRIMES
    13 500 000 $
    1 264 $/м²

    Саксаганского ул., 78-80

    помещение свободного назначения
    10681 м²
    2 мес. назад
    Продаж обʼєкту нерухомості за адресою вул. САКСАГАНСЬКОГО 78-80 Локація: Київ, вул. Саксаганського 78-80 Статус: Будівля введена в експлуатацію Формат: Mixed-use (житло + комерція + паркінг) Загальна площа: 10 681 M2 Корисні площі: 6 831,7 м2 Житловий блок Загальна: 6 007,4 мг Житлова: 3 434,4 м2 = 5 838 480$ 1700$ / м2 Офіси / комерція Загальна: 4 673,6 м2 Корисна: 3 397,3 м? = 7 474 060$ 2200$ /м2 Паркінг Загальна кількість: 25 місць Додатково: +5 місць з переплануванням 300 000$ / 12 000$ за місце 3 сценарії інвестування Mixed-use (житло + комерція + паркінг) сценарій 1 - ОПТОВИЙ ПЕРЕПРОДАЖ сценарій 2 - ОРЕНДНИЙ БІЗНЕС сценарій 3 - APART-HOTEL Під час перегляду Ви отрим...
    Риелтор
  • PRIMES
    1 200 000 $
    4 138 $/м²

    Сапёрное Поле ул., 3

    офисное помещение
    290 м²
    2017 год постройки
    2 мес. назад
    #18027 Продаж унікального приміщення в самому центрі столиці Приміщення в оренді під офіс , виконане поліпшення приміщення -встановлено перегородки та відокремлені робочі зони Приміщення з чудовим панорамним видом на місто та його чудові заходи сонця. Загальна площа приміщення 290м2. Знаходиться на 16 поверсі в елітному ЖК "Бульвар Фонтанів". Зроблений сучасний ремонт та встановлено професійне кухонне обладнання фірми Mille. Приміщення підійде під офіс, коворкінг, ресторан. Також у ціну входять два паркомісця. Є відеоогляд.
    Риелтор
  • PRIMES
    350 000 $
    4 375 $/м²

    Саксаганского ул., 33

    офисное помещение
    80 м²
    1917 год постройки
    2 мес. назад
    Локація • Історичний центр Києва • Адреса: вул. Саксаганського, 33–35 • Поверх: 2-й 2. Будівля та архітектура • Історичний дохідний будинок 1911 року • Архітектор — Йосиф Зецхер • Інтер’єр офісу спроєктований з повагою до історичного контексту • Дизайн простору натхнений творчістю Йосифа Зецхера й підтримує зовнішній архітектурний ансамбль вулиці 3. Площа та місткість • Загальна площа: 80 м² • Офіс розрахований на 10 робочих місць 4. Планування простору • Основна робоча зона на 8 людей (open-space) • Кабінет директора на 2 особи • Лаунж-зона на другому рівні (антресоль) — для відпочинку, неформальних зустрічей або фокусної роботи • Санвузол в офісі 5. Кухня • Повністю обладнана • Бойлер • Си...
    Риелтор
  • PRIMES
    1 200 000 $
    3 000 $/м²

    Олеся Гончара ул., 41-А

    офисное помещение
    400 м²
    1974 год постройки
    2 мес. назад
    #33167 Продаж нового, сучасного офісу в бізнес-центрі, біля Золотих воріт. Окремий поверх. Планування: відкритий простір кабінети, кухня. сан вузел. Стан: з новим, сучасним ремонтом. Офіс оснащений припливно-витяжною системою вентиляції та кондиціювання, системою відеоспостереження, пожежогасіння, пропускною системою, цілодобовою охороною. є парковка у дворі. Площа поверху: 400 кв. Здано в оренду: 10 500$ Продаж: 1 100 000$ Окупність: 12%!!! Гончара, 41 Генератор є.! Шевченківський р-н. м. Золоті ворота - 5 хв.
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.